Skip to main content

Ranking firm sprzątających Kraków - nasze top 10

Sprzątanie dużych powierzchni - biurowców, hal przemysłowych czy klatek schodowych to spore wyzwanie. Wymaga dobrej organizacji, zgranej ekipy sprzątającej i znacznego nakładu pracy. Nic dziwnego więc, że przedsiębiorstwa, instytucje publiczne i wspólnoty mieszkaniowe coraz częściej korzystają z usług firm sprzątających, które dysponują profesjonalnym sprzętem, środkami czyszczącymi i zatrudniają wykwalifikowaną kadrę. Takie rozwiązanie jest tańsze i bardziej efektywne. Zanim zlecisz generalne sprzątanie dużego obiektu, sprawdź nasze top 10 - ranking sprawdzonych firm sprzątających z Krakowa.

Jaką firmę sprzątającą z Krakowa zatrudnić?

1. MG Cleaning

MG Cleaning z Krakowa to zespół profesjonalistów w zakresie utrzymania czystości w biurach i obiektach użyteczności publicznej. Świadcząc usługi porządkowe na terenie Małopolski i Śląska, sprząta biurowce, placówki medyczne i hale magazynowe. Dla spółdzielni mieszkaniowych oferuje sprzątanie przestrzeni wspólnych i terenów zielonych. MG Cleaning zapewnia rzetelną obsługę i terminowość.

Szukasz firmy sprzątającej z doświadczeniem w myciu okien w biurowcach i fasad na każdej wysokości? Zależy Ci na usunięciu wyjątkowo uciążliwych zabrudzeń? Przejdź na stronę i sprawdź ofertę usług specjalistycznych: mycia alpinistycznego lub z użyciem wody demineralizowanej, a następnie umów się z MG Cleaning na darmową wycenę.

MG Cleaning firma sprzątająca Kraków
Osiedle Bohaterów Września 1A/B
31-620 Kraków
Tel: 796 922 235
www: mgcleaning.pl

MG Cleaning firma sprzątająca Kraków

2. Ruby Cleaning Services

Firma Ruby Cleaning Services oferuje profesjonalne sprzątanie na terenie Krakowa i okolic. Świadczy usługi zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i prywatnych. Sprząta biura, przedszkola, szkoły i obiekty należące do wspólnot mieszkaniowych. Dba o porządek w domach i mieszkaniach. W ramach usług dodatkowych Ruby Cleaning Services dezynfekuje obiekty, pierze dywany, myje okna i sprząta po remontach.

Ruby Cleaning Services
ul. Radzikowskiego 59/22
31-315 Kraków
Tel: 601 819 825

Ruby Cleaning Services - usługi sprzątające Kraków

3. Czyścioszek

Firma sprzątająca Czyścioszek z Krakowa pomoże Ci uporać się z kurzem i brudem w domu, mieszkaniu lub w firmie. Specjalizując się w sprzątaniu biur i apartamentów, gwarantuje indywidualne podejście, konkurencyjne ceny i solidną realizację każdego zlecenia. Serwis sprzątający Czyścioszek zajmuje się utrzymaniem porządku na klatkach schodowych, w domach i mieszkaniach. Czyści wykładziny, meble tapicerowane, myje okna i sprząta po remontach.

Czyścioszek - Firma Sprzątająca
ul. Poznańska 15/159
30-012 Kraków
Tel: 572 929 696

Czyścioszek - sprzątanie biur Kraków

4. Beta Clean

Beta Clean z siedzibą w Krakowie to firma z bogatym doświadczeniem w sprzątaniu mieszkań, siedzib firm i instytucji. Korzystając z nowoczesnego sprzętu i środków czyszczących renomowanych marek, sprząta domy, biura, sklepy, szkoły i urzędy. Świadczy usługi porządkowe dla wspólnot mieszkaniowych. W ramach sprzątania specjalistycznego Beta Clean czyści posadzki, myje okna na każdej wysokości i dezynfekuje obiekty.

Beta Clean
ul. Rżącka 42
32-020 Kraków
Tel: 501 855 180

Beta Clean - czyszczenie elewacji Kraków

5. BlueClean

Firma BlueClean oferuje profesjonalne sprzątanie różnego typu obiektów na terenie Krakowa i okolic. Świadcząc usługi dla biznesu, sprząta gabinety, salony fryzjerskie i kosmetyczne, sklepy, hotele i apartamenty. Myje okna i przeszklenia, czyści meble, odkurza wykładziny i wyrzuca śmieci. BlueClean specjalizuje się w ekologicznym sprzątaniu pomieszczeń. Wykonuje zlecenia jednorazowe lub cykliczne.

BlueClean
ul. Pachońskiego 6a/6
31-223 Kraków
Tel: 516 278 858

Blue Clean - firma sprzątająca Małopolska

6. Czysty Efekt

Serwis sprzątający Czysty Efekt dysponuje bogatym doświadczeniem w utrzymaniu czystości w biurach, sklepach i zakładach przemysłowych. Oferuje generalne sprzątanie hal, magazynów i budynków służby zdrowia. Świadcząc usługi porządkowe dla klientów prywatnych, sprząta domy i mieszkania. Korzysta z ekologicznych i bezpiecznych dla zdrowia środków czystości oraz niezawodnego sprzętu.

Czysty Efekt
ul. Centralna 43B/4
31-586 Kraków
Tel: 507 285 162

Czysty Efekt - usługi sprzątające Małopolska

7. Magic Clean

Firma Magic Clean z Krakowa działa w branży sprzątającej od wielu lat. Specjalizuje się w sprzątaniu biur, banków i hoteli, ale nie tylko. Obsługuje wspólnoty mieszkaniowe, sprząta domy prywatne, mieszkania i apartamenty. Myje podłogi, okna i drzwi, odkurza, czyści meble, sprzęt biurowy i rolety. Magic Clean oferuje profesjonalne sprzątanie po remontach i budowach. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Magic Clean
ul. J. Piłsudskiego 62
32-020 Wieliczka
Tel: 796 888 093

Magic Clean - sprzątanie powierzchni biurowych Kraków

8. Fresh Dom

Fresh Dom świadczy kompleksowe usługi porządkowe dla klientów prywatnych i firm z Krakowa i okolic. Sprząta biura, firmy, przychodnie, klatki schodowe, apartamenty i inne obiekty. Zajmuje się sprzątaniem po remontach, czyszczeniem dywanów i tapicerki meblowej, myciem okien. Dysponuje specjalistycznym sprzętem i niezawodnymi środkami czyszczącymi. Każde zlecenie realizuje szybko i starannie.

Fresh Dom
ul. Miechowska 5B/1
30-055 Kraków
Tel: 692 800 577

Fresh Dom - sprzątanie magazynów Kraków

9. Anilop

Jako firma sprzątająca z Krakowa Anilop specjalizuje się w sprzątaniu biur, zakładów pracy, domów prywatnych i terenów wspólnot mieszkaniowych. Czyści posadzki, wykładziny, elewacje, myje okna, kostkę brukową i odśnieża chodniki. Korzysta z nowoczesnego sprzętu i ekologicznych środków czystości. Firma Anilop układa indywidualny plan sprzątania dla każdego obiektu. Zapewnia terminową realizację zleceń.

Anilop
ul. Uniejów Parcela 25
32-250 Charsznica
Tel: 606 247 521

Anilop - alpinistyczne mycie okien Kraków

10. Grupa VIP

Chociaż Grupa VIP dysponuje wieloletnim doświadczeniem w sprzątaniu dla biznesu, świadczy też usługi porządkowe dla klientów prywatnych. Sprząta biura, urzędy, hale, magazyny, bloki, mieszkania i apartamenty na terenie Krakowa, okolic i nie tylko. Zatrudnia przeszkolony personel i koordynatorów usług sprzątania na każdym obiekcie. Grupa VIP gwarantuje przystępne ceny i wysokie rabaty przy współpracy długoterminowej.

Grupa VIP
Krzyszkowice 62
32-445 Krzyszkowice
Tel: 12 200 28 22

Grupa VIP - mycie elewacji Małopolska

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.